Innhold
  

Under vises en oversikt over klasseklubber og kontaktinformasjon.

  

​Kontaktinfo:

Kontaktperson: Ola Herje, Ålesund 
Telefon: 456 35 770
Epost: ola@herje.net

Hjemmeside:
http://www.125kvm.net/

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Erlend Munkeby
Telefon: 93227001
Epost: erlend.munkeby@dnvgl.com

Hjemmeside:
http://www.11mod.info/

Sosiale medier:

Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson leder: Lene Seim
Epost: Styret@yngling.no / lene.seim@uib.no
Telefon: 95946520

Hjemmeside:
http://yngling.no/

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Morten Zimarseth
Telefon: 911 42 900
Epost: bb11post@gmail.com

Hjemmeside:
http://bb11post.wixsite.com/bb11

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Bjørn Ole Gullichsen-Larsen
Telefon: 95754166
Epost:  leder.2.4mr@gmail.com

Hjemmeside:
http://www.norway24.no/ny/

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Camilla Foss Hanssen 
Telefon: 91754220
Epost: camilla.foss.hanssen@metier.no

Hjemmeside:
www.expressklubben.com

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Mads Viggo Sætren
Telefon: 45410185
Epost: mads@saetren.com

Hjemmeside:
http://www.grimstad.seilforening.no

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Morten Mero
Telefon: 95073714
Epost: formann@ifklubben.no og m.mero@online.no

Hjemmeside:
http://if-klubben.origo.no

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Tore kramer
Telefon: 90186841
Epost: Torekramer@gmail.com

Hjemmeside:

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Marius Bergsmark
Telefon: 48100879
Epost: matchseiling@gmail.com

Hjemmeside:

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Jan Inge Hellesmark
Telefon: +47 91556630 / +82 10 4331 6630 (Korea)
Epost: jhellesmark@gmail.com

Hjemmeside:
http://www.melges.no

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Danckert Mellbye
Telefon: 90135242
Epost: danckert@yblem.com

Hjemmeside:
http://www.killingklubben.com/

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Carl C. Lie 
Telefon: 91395669
Epost: carlclie@gmail.com

Hjemmeside:
http://h-baat.origo.no/?ref=checkpoint

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Nine Paulsen
Telefon: 41318484
Epost: ninepaulsen@gmail.com

Hjemmeside:
http://www.nordragon.no/

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Marie Hylen Klippenberg
Telefon: 41690703
Epost: marie@klippenberg.com

Hjemmeside:
http://www.9er.no/

Sosiale medier:

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Jens Pran
Telefon: 40639451
Epost: jenspran@gmail.com

Hjemmeside:

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Kjell Vagle 
Telefon: 97562072
Epost: kjell.vagle@lastviking.no

Hjemmeside:
www.seiling.no

Sosiale medier:
Facebook

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Martin Moe
Telefon: 93248291
Epost: brumlemannen@gmail.com

Hjemmeside:

Sosiale medier:
Facebook

  

​Kontaktinfo:

Kontaktperson: Jørn Vevstad 
Telefon: 90763235
Epost: jvevstad@online.no

Hjemmeside:
https://sites.google.com/site/europajolleklubben/

Sosiale medier:
Facebook

  

​Kontaktinfo:

Kontaktperson: Finn Jakob Enger 
Telefon: 92853787
Epost: mk.enger@online.no

Hjemmeside:
http://www.zoom8.no/

Sosiale medier:

  

​Kontaktinfo:

Kontaktperson: Erik Robertstad 
Telefon: 90756900
Epost: post@optimistjolle.no

Hjemmeside:
http://www.optimistjolle.no/

Sosiale medier:
Facebook

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Lars Erik Wilhelmsen
Telefon: 95148877
Epost: lewilhelmsen@gmail.com

Hjemmeside:
http://lasernytt.no/

Sosiale medier:
Facebook

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Thomas Nilsson
Telefon: 90066128
Epost: thomas.nilsson@northsails.com

Hjemmeside:
http://www.j70.no/

Sosiale medier:
Facebook

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Finn Totland
Telefon: 938 92 273
Epost: finn.totland@gmail.com

Hjemmeside:
http://www.oselvarklubben.no/

Sosiale medier:

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Alexander Arnesen
Telefon: 91394614
Epost: alexander@sprell.no

Hjemmeside:
http://www.knarr.no/

Sosiale medier:
Facebook

  

Kontaktinfo:

Kontaktperson: Leif Inge Thorsen 
Telefon: 902 08 769
Epost: leif.inge67@gmail.com

Hjemmeside:
http://terneklubben.no/

Sosiale medier:
Facebook

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Sissel Johnsen Lie
Telefon: 98247015
Epost: sjlie@online.no

Hjemmeside:
http://www.andunge.no/

Sosiale medier:

  
Kontaktinfo:

Kontaktperson: Sverre Ellingsen
Epost: post@norlys.org

Hjemmeside:
http://www.norlys.org/

Sosiale medier:
Facebook

  
  
Beskrivelse
  
  
  
  
Styrethttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/styret.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/Styret.aspxNavigasjon på siden
Administrasjonen/Tiles/komiteer_utvalg.png
/kontaktoss/Sider/Administrasjonen.aspxNavigasjon på siden
Funksjonærerhttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/funksjonaerer.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/Funksjonaerer.aspxNavigasjon på siden
Komiteer og utvalghttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/komiteer_utvalg.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/KomiteerOgUtvalg.aspxNavigasjon på siden
Klasseklubberhttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/klasseklubber.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/Klasseklubber.aspxNavigasjon på siden
Kontakt osshttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/kontaktpersoner.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/kontaktoss/Navigasjon på siden
Seilkretserhttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/seilkretser.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/Seilkretser.aspxNavigasjon på siden
Presseromhttp://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/Tiles/klubbenimedia.png
http://seiling.klubb-default.idrettsforbundet.no:8000/forbundet/Sider/Presserom.aspxNavigasjon på siden